Vyklízení Praha

+420 731 744 820

Menu

Stěhování

Přijedeme, když nás potřebujete a ulehčíme vám od nepříjemné práce, kterou však máme rádi.

Neplýtvejte svým volným časem. Víkendy a večery jsou určené pro relaxaci a nikoli pro únavnou práci. Zavolejte nám a mějte vyklizeno, vymalováno či přestěhováno během chvilky.

Vyklízecí práce Praha a okolí

Stěhování?

Noční můra každého. Jak se říká, je lepší vyhořet, než se stěhovat. S námi to však bude hračka a ze stěhování se stane radost!

Cena za vystěhování a nastěhování se řídí dle hodinové sazby. Je tedy jen a pouze na vás zdali budete mít již připravené krabice a nábytek k nanošení do dodávky, či bude potřeba např. rozmontování nábytku.

Jak stěhování s námi vypadá?

Po domluvení termínu, adresy starého a nového bydliště a ceny za stěhování přijedeme v předem stanovenou hodinu. Není pro nás problém stěhování o víkendu ani svátcích.

1. Přivezeme krabice a naplníme je.
2. Rozmontujeme nábytek, aby se nám dobře převážel a nepoškodili jsme ho.
3. Vše naložíme a převezeme na místo určení.
4. Vyložíme a smontujeme nábytek dle Vašeho přání.

Proč využít právě nás?

Máme již dlouholeté zkušenosti nejen se stěhováním nábytku. Pokud se stěhujete po Praze, neplatíte žádné příplatky za přepravu. Vše je během stěhování automaticky pojištěné jak proti ztrátě, tak i proti poškození – bez jakéhokoli dalšího příplatku! Navíc věci, které již nebudete potřebovat, odvezeme na skládku či do sběren k ekologické likvidaci.

Samozřejmě záleží jen na vás, jaký rozsah našich služeb si vyberete.

Ceník

Kontaktujte nás ještě dnes

Naše služby vyklízení, stěhování, malířské práce a likvidace odpadu nabízíme v Praze a Středočeském kraji. Po domluvě za vámi můžeme přijet i do dalších oblastí České Republiky, případně vás odstěhovat z Prahy či naopak do Prahy i z ostatních regionů ČR. Kontaktujte nás přes email: info@praha-vyklizeni.com nebo na telefonu: +420 731 744 820

Kontaktní formulář

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Developed by Bright Solutions | Ochrana osobních údajů