Vyklízení Praha

+420 731 744 820

Menu

Vyklízení nemovitostí

Přijedeme, když nás potřebujete a ulehčíme vám od nepříjemné práce, kterou však máme rádi.

Neplýtvejte svým volným časem. Víkendy a večery jsou určené pro relaxaci a nikoli pro únavnou práci. Zavolejte nám a mějte vyklizeno, vymalováno či přestěhováno během chvilky.

Vyklízecí práce Praha a okolí

Vyklízení

Zdědili jste či koupili dům plný harampádí, kterého se chcete zbavit? Vyklízení půd a sklepů, domů, bytů, pozůstalostí, skladů a dalších nebytových prostorů je pro nás každodenní rutinou. Ulehčíme od starostí, které Vám vznikly.

Potřebujete vyklidit půdu, která má 10m2 či sklad o rozloze 100m2? Poradíme si s obojím. Žádná zakázka pro nás není ani moc malá ani moc velká.

Jak vyklízení probíhá a proč využít nás?

Nejprve zjistíme, jaký objekt budeme vyklízet a co budeme vyklízet. To může proběhnout pouze telefonicky či na základě osobní schůzky. Poté si domluvíme cenu, podmínky a termín vyklízení. Není pro nás problém přijet o víkendu či svátcích.

Pracujeme rychle a snažíme se nenarušit dobré sousedské vztahy. Tedy uklidíme po sobě, snažíme se nezašpinit výtahy, schody a další společné prostory. Pokud dojde k znečištění, uklízíme po sobě. Cenová kalkulace je zdarma a nezavazuje vás využít naše služby. V ceně je již navíc i poplatek za odvoz na skládku, kam veškeré věci, které u vás naložíme, odvezeme k bezpečné likvidaci.

Rekonstrukce bytového jádra

Po vyklízení často následuje rekonstrukce. V tomto případě je nutná návštěva vašeho bytu, kde nám ukážete svojí představu koupelny po rekonstrukce. My vám pomůžeme vaší představu realizovat. Vybereme vhodné materiály, domluvíme se na ceně a především si domluvíme termín rekonstrukce.

Po rekonstrukci vám novou koupelnu a WC vymalujeme, vyštukujeme a samozřejmě odvezeme veškerý odpad. Není problém přidat i poličky či „přizdívky“ kolem vany, záchodu či umyvadla. Tato práce trvá 1 – 2 týdny v závislosti na rozsahu rekonstrukce.

CENÍK VYKLÍZECÍCH SLUŽEB

Kontaktujte nás ještě dnes

Naše služby vyklízení, stěhování, malířské práce a likvidace odpadu nabízíme v Praze a Středočeském kraji. Po domluvě za vámi můžeme přijet i do dalších oblastí České Republiky, případně vás odstěhovat z Prahy či naopak do Prahy i z ostatních regionů ČR. Kontaktujte nás přes email: info@praha-vyklizeni.com nebo na telefonu: +420 731 744 820

Chci poptat tuto službu okamžitě

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Developed by Bright Solutions | Ochrana osobních údajů