Vyklízení Praha

+420 731 744 820

Menu

Malířské práce

Přijedeme, když nás potřebujete a ulehčíme vám od nepříjemné práce, kterou však máme rádi.

Neplýtvejte svým volným časem. Víkendy a večery jsou určené pro relaxaci a nikoli pro únavnou práci. Zavolejte nám a mějte vyklizeno, vymalováno či přestěhováno během chvilky.

Malířské práce Praha a okolí

Výmalba

Zabýváme se malováním menších prostor, jako jsou domy či byty a také výmalbou prostornějších objektů jako jsou školy, kanceláře či domovy důchodců a další podobná zařízení. Pokud se tedy stěhujete do nového a chcete mít vymalováno či potřebujete po pár letech obnovit výmalbu, zavolejte nám.

Malovat by se mělo 2 – 5 let. A to nejen kvůli tomu, že barvy po nějaké době vyblednou či zešednou. Je důležité malovat i kvůli hygieně. Na stěně se usazují bakterie a prach. Citlivé jsou především děti a alergici.

Jak malování probíhá?

Poté co nás kontaktujete, sdělíte nám rozsah plochy k vymalování. Poté se domluvíme na ceně a termínu samotné výmalby.

Po našem příjezdu na místo zakryjeme fólií podlahy či koberce a odstěhujeme nábytek z místnosti. Původní barvu oškrábeme a poté naneseme novou. Vždy minimálně 2 vrstvy barvy. Po ukončení prací po sobě uklidíme, vrátíme nábytek na své místo a sundáme ochranné fólie.

Proč nechat vymalovat nás?

S výmalbou máme bohaté zkušenosti. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci, byli spokojení zákazníci. Podívejte se do našich referencí.

Přijet vymalovat můžeme ráno před vaším odchodem do práce a malovat ve vaší nepřítomnosti nebo až se vrátíte odpoledne z práce. Rádi přijedeme i o víkendu či svátcích.

Ceník

Kontaktujte nás ještě dnes

Naše služby vyklízení, stěhování, malířské práce a likvidace odpadu nabízíme v Praze a Středočeském kraji. Po domluvě za vámi můžeme přijet i do dalších oblastí České Republiky, případně vás odstěhovat z Prahy či naopak do Prahy i z ostatních regionů ČR. Kontaktujte nás přes email: info@praha-vyklizeni.com nebo na telefonu: +420 731 744 820

Kontaktní formulář

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Developed by Bright Solutions | Ochrana osobních údajů