Vyklízení Praha

+420 731 744 820

Menu

Likvidace odpadu

Přijedeme, když nás potřebujete a ulehčíme vám od nepříjemné práce, kterou však máme rádi.

Neplýtvejte svým volným časem. Víkendy a večery jsou určené pro relaxaci a nikoli pro únavnou práci. Zavolejte nám a mějte vyklizeno, vymalováno či přestěhováno během chvilky.

Likvidace odpadu Praha a okolí

Likvidace

Při rekonstrukci a stavebních úpravách domů, bytů i nebytových prostor vzniká zpravidla spoustu nepořádku. Zbavte se toho rychle, jednoduše a bez námahy!

Suť, staré podlahy, kachličky či třeba staré obložení je nedílnou součástí každé rekonstrukce. Tohoto nepořádku vás rádi zbavíme. Odvezeme jej za Vás na příslušnou skládku.

Jak likvidace odpadu probíhá?

První nám sdělíte, jaký nepořádek potřebujete odvést. My vám poté provedeme bezplatnou kalkulaci nákladů. Po odsouhlasení si domluvíme termín. Přijedeme ve všední den, víkendy i svátky. Podle toho, jak nás potřebujete.

Pracujeme rychle a snažíme se nenarušit dobré sousedské vztahy. Tedy uklidíme po sobě, snažíme se nezašpinit výtahy, schody a další společné prostory. Pokud dojde k znečištění, uklízíme po sobě. Cenová kalkulace je zdarma a nezavazuje vás využít naše služby. V ceně je již navíc i poplatek za odvoz na skládku, kam veškeré věci, které u vás naložíme, odvezeme k bezpečné likvidaci.

Proč my?

Cenu za odvoz odpadu víte předem a nehrozí žádné další poplatky. Pokud nezaplníme celé auto, získáte slevu a celková cena tedy může být nižší.

Snažíme se co nejméně narušit život váš i vašich sousedů. Dbáme proto na to, abychom nevytvářeli zbytečný hluk a snažíme se nevytvářet žádný další nepořádek, který by mohl vzniknout nakládáním odpadu. Případně po sobě nepořádek uklidíme.

Ceník

Kontaktujte nás ještě dnes

Naše služby vyklízení, stěhování, malířské práce a likvidace odpadu nabízíme v Praze a Středočeském kraji. Po domluvě za vámi můžeme přijet i do dalších oblastí České Republiky, případně vás odstěhovat z Prahy či naopak do Prahy i z ostatních regionů ČR. Kontaktujte nás přes email: info@praha-vyklizeni.com nebo na telefonu: +420 731 744 820

Kontaktní formulář

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Developed by Bright Solutions | Ochrana osobních údajů